تصاویر شگفت انگیز یک غار در چین

تصاویر زیبا و شگفت انگیز از غار رید فلوت در چین را مشاهده میکنید. غار رید فلوت(Reed Flute) در چین زیباترین غار آهکی دنیاست. ستون های زیبای این غار در طول میلیونها سال چکیدن آب از سقف این غار نمایی بسیار زیبا به این غار داده است. نورپردازی این غار سبب شده تا جلوه های بصری این غار بیش از پیش خود را جلوه گر کند.

این غار از سنگ آهک طبیعی با نورپردازی های رنگارنگ به وجود آمده است .قدمت این غار بیش از ۱۸۰ میلیون سال است. این غار نام خود را از نوعی نی که ( که از آنها فلوت ملودیک ساخته میشود) و در خارج از غار رشد کرده , گرفته است . غار رید فلوت از تعداد زیادی طاقدیس، ناودیس و ستون های سنگی، پره سنگ و گل سنگ تشکیل شده است، که درخشان هستند و مانند چراغ های رنگارنگ زرق و برق خیره کننده ای را ایجاد کردند و اشکال عجیب و غریب و شگفت انگیزی را ایجاد کرده اند.

این غار که به نام “کاخ هنرهای طبیعی” شناخته می شود، در شمال غرب چین واقع شده است. طبق افسانه ها، نام رید فلوت از این باور نشأت می گیرد که دهان غار می تواند نی را تبدیل به فلوت کند. هر زمانی که به تماشای مناظر رویایی فوق العاده استالاکتیت ها، استالاگمیت ها، ستون های سنگی، پرده های سنگی، پرندگان، گیاهان و حیوانات به شکل ها و رنگ های فانتزی بروید، غار رید فلوت می تواند روحتان را شیفته خود کند. رودخانه ای زیرزمینی به فضای بسیار زیبای این غار می افزاید. طول آن فقط ۲۴۰ متر است، ولی مناظر آن قطعاً ارزش تماشا را دارد.غار 22 غار 21 غار 23 غار 20 غار 26 غار 24 غار 25غار 27

به خواندن ادامه دهید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *